banner232

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm FRAGMANI İZLE! EDHO Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 1 Haziran 2021 Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümü izleyiciler merakla bekliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm büyük bir heyecana sahne olmuştu. Son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm özetini gündeme getirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1 Haziran 2021 Salı günü 197. bölümüyle yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm fragmanı HD izle şeklinde haberimizde bulabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm özeti...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm FRAGMANI İZLE! EDHO Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölümü merakla bekleniyor. Edho son bölümüyle çok beğenildi. Nefes kesen son bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm fragmanı izle, Edho son bölüm özetini araştırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1 Haziran 2021 Salı günü 197. bölümüyle ATV ekranlarından yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 197. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Maraşlı 20. bölüm fragmanı ile Pazartesi akşamı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Her bölümü büyük bir heyecana sahne olan Maraşlı 20. bölüm fragmanı full HD olarak haberimizde bulabilirsiniz. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı Maraşlı 20. bölüm izle 31 Mayıs Pazartesi günü yeni bölümüyle ATV’de yayınlanacak. Maraşlı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 197. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
Maraşlı 20. bölüm canlı yayın 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü ATV ekranlarında olacak. Her Pazartesi günü 20:00’de yeni bölüm yayınlanan Maraşlı 20. bölüm ile ekranlara gelecek. Maraşlı 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Maraşlı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 196. BÖLÜM ÖZETİ
Hızır Çakırbeyli, verdiği savaşta tek tek sevdiklerini kaybeder. Hızır Ali’nin Didem’le evlendiği gün saldırıya uğramasıyla şok yaşayan Çakırbeyli ailesi, Didem’in acı haberi ile yıkılır. Kızının ölüm haberiyle kendini kaybeden Haşmet Façalı ise saldırının arkasındaki isim olan Rıdvan’ın mekanı basar. Rıdvan’ın adamlarını tek tek indiren Haşmet Façalı, yediği kurşunlarla yere yığılır. Gelinin öldüğü gün dostu Haşmet Façalı’yı da kaybetmek istemeyen Hızır Çakırbeyli, elinden geleni yapar. Yaşanan onca karmaşanın arasında oğlundan gelen sevindirici haberle bir nebzede olsa içi rahatlayan Hızır Çakırbeyli, düşmanını yok etmek için kolları sıvar. Topyekün savaşa hazır olan Çakırbeyli ailesi ve dostları, bu uğurda her şeyi yapmaya hazırdır. Hızır Çakırbeyli, hala hedef olan oğlu Hızır Ali’yi koruma görevini ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli’ye verir. Tek tek aile üyelerini kaybeden Rıdvan, bu kez de bombalı saldırı yapmak için kolları sıvar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
İlyas Çakırbeyli’nin Pınar’la birlikte kurduğu oyun Ömür Çakırbeyli’nin son anda mekanı basmasıyla bozulur. Tüm düşmanlarını tek seferde temizlemeyi planlayan İlyas Çakırbeyli, sadece Rıdvan’ın oğlu Musa’yı öldürebilir. Oğlunun intikamını almak isteyen Rıdvan ise kana kan diyerek okları Hızır Çakırbeyli’nin oğlu Hızır Ali’ye çevirir. Kendisinden habersiz yapılan planlardan rahatsız olan Hızır Çakırbeyli, duruma el koyarak kendi oyunun kurmak için kolları sıvar. Haşmet Façalı, İlyas ve Ömür arasındaki gerginlik yüzünden köprüleri yıkmaya hazırdır. Fakat Didem’in aşkı, iki aile arasında yeni bir başlangıç yaptırır. Didem ve Hızır Ali’nin bu durumuna müdahale eden Hızır Çakırbeyli, Haşmet Façalı ile konuşarak sevenlerin kavuşmasını ister. Çıkan savaş yüzünden nikah merasimini evlerinin bahçesinde yapma kararı alan Hızır Çakırbeyli, oğlu Hızır Ali’ye ve Didem’e yapılacak saldırıyı yine de engelleyemez.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCU KADROSU
Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Sabina Toziya, Ozan Akbaba, Sevinç Kıranlı, Savaş Özdemir, Hakan Karsak, Sevil Akı Saner, Turgay Tanülkü, Sanem Çelik, Yalçın Hafizoğlu, Tuna Orhan

EDHO NEREDE ÇEKİLİYOR?
Hızır Çakırbeyli’nin evi İstanbul Sarıyer’deki Zekeriyaköy’de bulunuyor. Dizide birçok sahne Üsküdar’da bulunan Adile Sultan Kasrı’nda gerçekleştiriliyor.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.