Ertem Şener'e 'Twitter' şoku! Hesabı kapatıldı...

Spor medyasının en renkli maç spikeri; Ertem Şener, bugün Twitter şoku yaşadı. Beyaz TV'nin spor müdürlüğünü yapan Ertem Şener'in Twitter hesabı askıya alındı.

Ertem Şener'e 'Twitter' şoku! Hesabı kapatıldı...
banner150

Spor programları arasında en çok izlenen Beyaz Futbol'un vazgeçilmez ismi Ertem Şener'e kötü haber geldi. Ünlü ismin seyircilerle buluşma noktası olan ve onlara anket yaptırıp sorularını yanıtladığı Twitter hesabı kapatıldı.

Twitter hesabının askıya alınmasına ilişkin yer alan bilgilerde askıya almanın gerekçelerine yer verildi. Peki bir Twitter hesabı neden askıya alınır? Twitter, askıya aldığı hesapları bakın neye göre belirliyor:

Spam: Askıya aldığımız hesapların çoğu spam nitelikli veya sadece sahte oldukları ve Twitter ve tüm kullanıcılarımız için güvenlik riskleri oluşturdukları için askıya alınmaktadır. Bu tür hesaplar Twitter Kurallarımıza aykırıdır. Maalesef bazen gerçek bir kişinin hesabı da yanlışlıkla askıya alınır ve böyle durumlarda hesabın yeniden kullanıma açılmasını sağlamak için o kişiyle birlikte çalışırız.

Tehlikede olan hesap güvenliği: Bir hesabın ele geçirildiğinden şüphelenirsek ele geçirme nedeniyle ortaya çıkan potansiyel kötü amaçlı etkinliği azaltmak için güvenceye alınana ve hesap sahibi erişimi yeniden sağlayana kadar hesabı askıya alabiliriz.

Taciz içeren Tweetler veya davranış: Taciz hakkındaki Kurallarımızı ihlal ettiği bize bildirilirse söz konusu hesabı askıya alabiliriz. Bir hesap başkalarına tehditler göndermek ya da başka hesapları taklit etmek gibi taciz içeren davranışlar içine girerse hesabı geçici, bazı durumlarda kalıcı olarak askıya alabiliriz.”

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.