Engin Altan Düzyatan'dan flaş açıklama! Kuruluş Osman'da oynayacak mı?

Diriliş Ertuğrul'un yıldızı başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisiyle açıklamalarda bulundu.

Engin Altan Düzyatan'dan flaş açıklama! Kuruluş Osman'da oynayacak mı?

‘Christmas Market Four Seasons Bosphorus’ etkinliği kapsamında gerçekleştirilen ‘Christmas Market’ açılışına ünlüler akın etti. Geceye katılanlar arasında Engin Altan Düzyatan da vardı. Yakışıklı oyuncu ‘Kuruluş Osman’ dizisine katılacağı iddialarına yanıt verdi.

Geceye yalnız katılan Engin Altan Düzyatan, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Atv ekranlarında yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Osman Gazi’ karakterine hayat veren Burak Özçivit’e ve diziye övgüler yağdıran Engin Altan Düzyatan, "Burak Bey ve ekibi çok başarılı. Burak da çok güzel oynuyor” dedi.

'Diriliş Ertuğrul' dizisinin devamı niteliğinde olan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin kadrosuna katılacağı yönündeki haberlerin hatırlatıldığı Düzyatan, "Daha gelen bir teklif yok" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.