EDHO son bölüm izle: EDHO 167. bölüm tek parça izle | ATV, YouTube

ATV ekranlarında yayınlanan ve oldukça çok beğenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 167. bölüm full izle bağlantısı diziminin hemen ardından YouTube veya ATV'nin resmi internet sitesinden yayınlandı. Detaylar haberimizde...

EDHO son bölüm izle: EDHO 167. bölüm tek parça izle | ATV, YouTube
banner150

EDHO 167. bölüm izlemek için detaylar haberimizde. Başrollerinde Oktay Kaynarca’nın rol aldığı EDHO 167. bölüm full izle linki tek parça halinde Youtube üzerinden izlenebilecek. Peki, EDHO 167. bölümünde neler yaşanacak?

Alpaslan'ın Celal Sincanlı'yı öldürmesiyle masada ortam gerilir. Kızı Bahar ise intikam ateşiyle Hızır Reis'in peşine düşer. Kendisine kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli'nin yardımına yine başına olmadık işler açan yeğeni Alpaslan koşar.

Alpaslan'ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı'nın infazını gerçekleştiren Alpaslan'ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister.

Bu uğurda Ömür'ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı'nın infazını abisi Yavuz'a yaptırmak için süre verir. Sincanlı ailesinin yanı sıra Korkmazlar'la uğraşan Çakırbeyliler, iki cephede çetin bir savaş verir. Yaman Korkmaz'ın Şahin ağanın yanına giderek alenen masayı tehdit etmesi ve kendisinin dışında hiç kimsenin gayrimeşru iş yapmasına müsaade etmemesi yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler.

Dizi kanalın resmi internet sitesinde izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 00:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.