EDHO 175. Bölüm Full İzle (Tek Parça Son Bölüm)

ATV'nin bomba dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, son bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü tek parça olarak ATV'nin resmi internet sitesin yüklendi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 175. bölümünü tek parça izleme sayfası!

ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 175. bölümü yayınlandı. 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 175. bölüm detayları merak konusu oldu... 

EDHO yeni bölüm full izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 175. son bölüm sansürsüz tek parça halinde ATV üzerinden izlenebilecek. EDHO 175. bölüm full izle linki haberimizde.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölüm full izle merakla araştırılıyor. 8 Aralık akşamında ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynadığı EDHO dizisinin 175. son bölüm linki Youtube’de yayına girdi.

EDHO 175. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EDHO 175. BÖLÜMDE NE OLDU?

Abisi Derman Korkmaz'ın intikamını almak için sabırsızlanan Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli'nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli'nin ölmesini ister. Hızır Çakırbeyli'nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Paralel'cilerin yaptığı saldırıda vurulan Şahin Ağa'nın intikamını almak için gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır.

Korumaları birer birer vurarak masaya çıkan Alpaslan Çakırbeyli namluyu Yavuz'a çevirerek eşi Özlem'in de intikamını da almak ister. Amcası İlyas Çakırbeyli'nin lider olduğu masaya yaptığı saldırı ise herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Hızır Çakırbeyli'nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına saldırılar yapan Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli'nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslan'ın mekanına yapılan bombalı saldırı yeniden ortalığı savaş alanına çevirir.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.