Diriliş Ertuğrul yeni sezona bu akşam başlayacak mı?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezona ne zaman başlayacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul hakkında merak edilen soruların yanıtları...

Diriliş Ertuğrul yeni sezona bu akşam başlayacak mı?
banner150

Diriliş Ertuğrul yeni sezon henüz netleşmedi. TRT 1'den Diriliş Ertuğrul'un yeni sezona ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon fragmanı da henüz yayınlanmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…

Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.