Diriliş Ertuğrul'u tahtından etti Mucize Doktor'dan dizi tarihini alt üst eden rekor

Diriliş Ertuğrul'u solladı Mucize Doktor'dan dizi tarihini alt üst eden rekor.

Diriliş Ertuğrul'u tahtından etti Mucize Doktor'dan dizi tarihini alt üst eden rekor
banner150

Fox TV'de yayın hayatına başlayan Mucize Doktor dizisi, 3. bölümüyle reyting sıralamasında yeniden zirveye yerleşirken Diriliş Ertuğrul'a ait olan bir rekoru da kırdı.

The Good Doctor uyarlamasıyla bir anda tüm Türkiye'nin gündemine oturan Mucize Doktor dizisi, izleyenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Öyle ki dizinin Perşembe günü yayınlanan 3. bölümü, kırılması zor bir rekora adını yazdırdı.


Mucize Doktor, yayınlanan son bölümüyle AB'de 46.35 share, ABC1'de ise 42.79 share alarak TNS sisteminde ölçülen diziler arasındaki en yüksek share rekorunun yeni sahibi oldu.

Rekorun önceki sahibi Diriliş Ertuğrul'du: Rekorun önceki sahibi 20 Aralık 2017'de yayınlanan 99. bölümüyle AB'de 43.28, ABC1'de 40.40 share alan 'Diriliş: Ertuğrul'du.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder ve Murat Aygen'in paylaştığı yapım, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Fox TV'de yayınlanıyor.


Peki Mucize Doktor son bölümünde neler yaşandı?
Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ali acı bir ders alır ve ihanete uğradığını hisseder. 


Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. 


Zaman süratle daralırken Ferman’la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.