Damat adayına büyük şok!

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı evlendirme programında damat adayı olarak tanınan ve daha sonra fuhuştan gözaltına alınan Birkan Key'in ablası Kader Key, İstanbul'da silahlı saldırıya uğrayarak, cinayete kurban gitti

Damat adayına büyük şok!
banner150

Evlendirme programlarının ünlü damat adayı olarak bilinen Birkan Key’in ablası 38 yaşındaki  Kader Key  Bahçelievler’de silahlı saldırıya uğrayarak, hayatını kaybetti. Ablasının acısıyla isyan eden Birkan Key, “Artık bu kadın cinayetleri dursun. Başka kimse anasını bacısını kaybetmesin. Biz nasıl bir ülke olduk?” dedi.

GÖZALTINA ALINDI

İddiaya göre, evlendirme programlarının ünlü damat adaylarından biri olan Birkan Key’in ablası Kader Key, sokakta yürüdüğü sırada Uğur G. isimli bir erkeğin silahlı saldırısına uğradı. 6 el ateş ederek Kader Key’i ağır yaralayan Uğur G., olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen Kader Key, olay yerinde hayata gözlerini yumdu. Polis ekiplerinin başlattığı çalışma sonucu olaydan birkaç saat sonra Uğur G. yakalanarak, gözaltına alındı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.