Çukur dizisinden İçerde'ye ilginç gönderme!

Çukur dizisinin yeni sezon 2. bölümünde İçerde dizisine tuhaf bir gönderme yapıldı. Çukur son bölümde, Cumali Koçovalı gazetede bulmaca çözdüğü sırada İçerde'nin başrol oyuncusu Mustafa Uğurlu'nun fotoğrafını gördü

Çukur dizisinden İçerde'ye ilginç gönderme!

Yamaç'a fotoğraftaki kişinin kim olduğunu sordu. Yamaç ise, 'Mustafa Uğurlu' cevabını verince, Cumali 'Ben bu adamı içerde izledim' dedi. İşte Ay Yapım'ın iki sezon önce ekrana damga vuran İçerde dizisine Çukur'dan yapılan o gönderme sosyal medyada çok konuşuldu.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur, 24 Eylül Pazartesi akşamı yeni sezon 2. bölümüyle ekranlara geldi. Cumali Koçovalı'nın intikam almak için Karakuzular'a karşı yaptığı gizemli saldırılar son bölüme damga vurdu. Cezaevinden çıktıktan sonra Karakuzular'ın peşine düştüğü Cumali, kardeşi Yamaç'la aynı evde kalmaya başladı. Dizinin son bölümündeki bir sahnede ise Cumali, Yamaç ve Kemal'le evde bulunurken bulmaca çözmeye başladı. Bulmacada Mustafa Uğurlu'nun fotoğrafını gören Cumali, Yamaç'a kim olduğunu sordu. Yamaç'ın 'Mustafa Uğurlu' demesiin ardından Cumali ise 'Ben bu adamı içerde izledim' dedi.

Ay Yapım'ın iki sezon önce yayınlanan ve yurt dışında hala büyük ilgiyle izlenen İçerde dizisine, yeni dizisi Çukur'dan selam çakıldığı sahne sosyal medyada çok konuşuldu. Çukur'da Yamaç'ı canlandıran Aras Bulut İynemli ile Kemal rolündeki Uğur Yıldırım, aynı zamanda İçerde dizisinde de birlikte rol almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.