Bir bomba transfer daha

Yeni sezona daha başlamayan Diriliş Ertuğrul kadrosuna yeni bir isim daha ekledi. Daha önce Dağ 2 ve Börü gibi farklı projelerde yer alan oyuncu Diriliş Ertuğrul'da "Ataç" karakterini canlandıracak.

Bir bomba transfer daha
banner150

Yayınlandığı her bölümle izleyiciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisine bir oyuncu daha transfer edildi. Dizinin kadrosuna, Dağ 2 filminde 'Çavuş Baybars' rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, Armağan Oğuz katıldı.

MERAKLA BEKLENEN DİZİNİN KADROSU GÜÇLENİYOR
Her bölümü iple çekilen fenomen dizi Diriliş Ertuğrul'a yeni bir isim daha katıldı. Yeni sezonu yine aynı isim ve konsept ile devam edileceğinin açıklanmasının ardından fragmanı büyük merak konusu olan Diriliş'in oyuncu kadrosu güçlenmeye devam ediyor.
"ATAÇ" KARAKTERİYLE DİZİYE DAHİL OLDU
Daha önce Dağ 2 filminde Çavuş Baybars rolüyle başarısını ortaya koyan yakışıklı oyuncu Armağan Oğuz, reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'un ekibine katıldı. Yakışıklı oyuncu dizide"Ataç" karakterini canlandıracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.