Bay Yanlış 8. bölüm tek parça izle! Bay Yanlış son bölüm kesintisiz izle

FOX TV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana reytingleri altüst eden Bay Yanlış dizisi yine zirvede yerini bırakmadı. Dizinin sıkı takipçileri arama motorlarında bolca, ''Bay Yanlış 8. bölüm izle'' şeklinde araştırma yapıyor. İşte detaylar...

Bay Yanlış 8. bölüm full izle! Başrollerinde Can Yaman ile Özge Gürel’in oynadığı Bay Yanlış dizisinin 8. bölümü 21 Ağustos 2020 Cuma akşamında saat 20.00’da FOX TV ekranlarında yayınlandı..

Bay Yanlış son bölümünde; La Gabbia’da Ezgi tarafından tertip edilen Latin gecesine aşıkların müthiş dansı damgasını vurmuştur. Organizasyonda yer alan Serdar ise ortalığın karışmasına neden olmuştur.

Ezgi ile Özgür birbirlerine daha da yakınlaşmışlardır. Ancak bu durum Serdar ve Yeşim’in gelişi ile son bulurken tek sorun da bu olarak kalmayacaktır. Ezgi ile Özgür arasında yaşananlar Yeşim’in de dikkatini çekerken aşıkların ilk hissinin farkına ise Deniz varır.

Diziyi kanalın resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 23:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.