Bay Yanlış 7 Ağusyos yeni bölüm var mı yok mu?

Bay Yanlış 7 Ağustosk yeni bölüm var mı yok mu neden yayınlanmıyor? Bay Yanlış 6. bölüm ne zaman yayınlanacak? FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış 7 Ağustos 2020 yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Bay Yanlış 7 Ağusyos yeni bölüm var mı yok mu?
banner150

FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Bay Yanlış yeni bölümde neler olacak. Bay Yanlış 6. bölüm fragmanı çıktı mı ne zaman yayınlanacak. FOX TV'nin fenomen dizisi Bay Yanlış 6. bölüm ne zaman hangi tarihte ekranlarda olacak?

BAY YANLIŞ BU HAFTA VAR MI?

Cuma akşamları yayınlanan Bay Yanlış dizisi 6. bölümü şimdiden merak ediliyor. Hal böyle olunca yeni bölümü araştırmaya başlayan izleyiciler geçen hafta yayınlanmayan bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya başladı. Bay Yanlış 6. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Geçen hafta Kurban Bayramı vesilesiyle hiç bir kanal dizilerin yeni bölümünü ekrana getirmedi.

MÜJDELİ HABER
5 Ağustas Çarşamba yani bugün Sen Çal Kapımı dizisini bekleyenler için kötü haber, karar değişmedi ve Fox TV yeni bölümü yayınlamayacak. Bay Yanlış hayranları için iyi haber ise 6. bölüm 7 Ağustos Cuma günü izleyicilerle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.