ATV'nin kararı 'yok artık' dedirtti' Akıncı dizisi erken final yapıyor

Birbirinden iddialı dizileri peş peşe yayına girdiren ATV'nin son kararı üzdü. Cuma akşamları yayınlanan ve ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Akıncısı dizisi sezon sonunu göremedin final yapıyor.

ATV'nin kararı 'yok artık' dedirtti' Akıncı dizisi erken final yapıyor

atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Akıncı dizisinin akıbeti merak ediliyordu. Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi için karar verildi.

Ağustos ayından itibaren çalışmalara başlayan dizinin ekibi yoğun bir program ile fantastik bir kahramanlık hikayesi oluşturmak için elinden geleni yaptı. Veli Çelik’in yönetmenliğinde başlayan proje büyük bir iddia ile 1 Ocak Cuma günü yayın hayatına başladı. atv’nin Hercai dizisinin yerini değiştirmesine neden olabilecek kadar çok güvendiği Akıncı dizisi, ne yazık ki ilk bölümü haricinde bir varlık gösteremedi.

Kahramanlık hikayesine izleyiciler mesafeli yaklaştı. 12. bölümden sonra ise hem dizinin ekibinden ayrılmalar yaşandı hem de yeni bir yönetmen ile birlikte drama doğru dönüş yapıldı…

Akıncı dizisinin 26 bölüm garantisi ile ekran ömrüne başladığı iddiası da ortaya atılmıştı. Ancak drama doğru kaymasına rağmen Akıncı dizisi final kararından kaçamadı.

Zaten reytingleri bir hayli düşük gelen dizi, şimdiye kadar 15 bölüm yayınlandı. Dizinin 20. bölüm itibari ile final yapmasına karar verildiğini gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu. Akıncı dizisinde geriye sadece 5 bölüm kaldı. Dizinin mayıs ayı içinde hayranlarına veda etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.