banner232

ATV Müge Anlı bir cinayeti daha itiraf ettirdi: Alime Toprak eşi Ali Toprak'ı öldürmüş

Müge Anlı canlı yayında son dakika Alime Toprak cinayet itrafını açıkladı. Mersin'in Anamur ilçesinde muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak'ın cansız bedenini karısı bulmuştu. Ölen adamın karısı Alime Toprak, kocasını öldürdüğünü itiraf etti. İşte gündeme bomba gibi oturan cinayet itirafının detayları.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında eşi Ali Toprak’ı öldürdüğünü itiraf eden Alime Toprak, "Ben yapmasam o beni öldürecekti. Benim büyük oğlum hiç üzülmedi, babasından çok çekti. Polise gidersen iki çocuğu da öldürürüm diye bizi tehdit ediyordu” dedi.

Eşi tarafından sürekli şiddet gördüğünü ve ölümle tehdit edildiğini ifade eden Alime Toprak, Müge Anlı’nın canlı yayınında eşi Ali Toprak’ı öldürdüğünü itiraf etti.

Defalarca eşinden gördüğü şiddet yüzünden polise sığındığını ifade eden Toprak, "Ben yapmasam o beni öldürecekti. Benim büyük oğlum hiç üzülmedi, babasından çok çekti. Polise gidersen iki çocuğu da öldürürüm diye bizi tehdit ediyordu” dedi.

CANLI YAYIN SONRASI GÖZALTINA ALINDI
Stüdyoya yayından sonra gelen Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri cinayeti itiraf eden Alime Toprak'ı gözaltına aldı. Şüpheli işlemlerinin ardından Mersin'e gönderilecek.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.