Arka Sokaklar 573. bölüm full izle! Arka Sokaklar son bölüm tek parça kesintisiz YouTube izle

Cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar yeni bölümü izleyenleri ekran başına dikti. Her hafta farklı olayların izleyiciyle buluştuğu dizinin bu haftaki bölümünde yine aksiyonlu sahneler yaşandı. İşte Arka Sokaklar 573. bölüm hakkında detaylar ve izleme adresi...

Yayınlandığı tarihten itibaren milyonları ekran başına diken ve Erler Film imzalı, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, polisiye, aksiyon, dram ve komedi türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü yayınlandı.

Reytinglerde başarıdan başarıya koşan 'Arka Sokaklar son bölüm izle' şeklindeki araştırmalarla sevenlerinin bugün de gündemindeki yerini alıyor.

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen yapımı internet aracılığı ile kesintisiz olarak izlemek isteyen diziseverler kesintisiz şekilde yapımın son bölümünü izlemek üzere araştırmalarını gerçekleştirirken haberimizin devamından Arka Sokaklar 573. Yeni bölüm izle ekranına ulaşabilirsiniz…

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE | ARKA SOKAKLAR 573. YENİ BÖLÜM TAMAMI KESİNTİSİZ İZLE

Fenomen dizi Arka Sokaklar 573. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz tek adres Kanal D'nin resmi internet sitesidir.

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Baş komiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN OYUNCULAR

Rıza Soylu – Zafer Ergin
Mesut Güneri – Şevket Çoruh
Hüsnü Çoban – Özgür Ozan
Ali Akdoğan – Alp Korkmaz
Hakan Çınar – Ozan Çobanoğlu
Selin Demirci – Oya Okar
Bahar Ayan – Merve Oflaz
Cemal Şahin – Yiğitcan Ergin
Ezgi Vural – Ela Yörüklü

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.