banner232

Akrep 6.bölüm tek parça ve kesintisiz izle!

Star TV'nin dizisi Akrep 6. bölüm izleyicisiyle buluştu. Başrollerinde EDemet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim'in paylaştığı dizinin son bölümünde yaşanandığı merak ediliyor. Dizinin sıkı takipçileri arama motorlarında ''Akrep 6.bölüm izle'' şeklinde araştırmalar yapıyorlar. Haberimizin içeriğinden, Akrep 6.bölüm. son bölümü tek parça ve kesintisiz olarak izleyebilir ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Reytinglerde bir türlü istediğini elde edemeyen Akrep dizisi 6. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı.diziyi kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için Akrep 6. son bölümü internette yayınlandı. Yayınlanan son bölümde beklenmedik heyecanlı gelişmelere sahne oldı.

Haberimizin devamında Akrep 6.yeni bölüm ve son bölüm izleme linkine erişebilirsiniz.

AKREP 5.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Perihan’ın, kızı Merve’yi kullanarak yaptığı hamle karşısında deliye dönen Ferda, karşı hamle yapmaya karar verir. Ferda, Fikret’i zorlayarak Perihan’ı çıldırtmak ister.

Fikret’e tek çözümün evlilik olduğunu söyleyen Ferda, bu konuda tüm kozlarını oynayacaktır. Ancak, gün geçtikçe şüpheleri ile Ferda’ya olan tutkusu arasında git gelleri artan Fikret, bu çözüme onay vermez.

Annesinin Fikret’le ilişkisini öğrenen Merve, Perihan’ın daveti ile ne kadar içten içe istemese de Emgen Malikanesi’nde kalmaya başlar. Annesi ve varlığını yeni öğrendiği eniştesi arasındaki ilişkiyi bilmesine rağmen bu konuda tek kelime etmeyen Aras’a da tavır alır.

Merve, hem annesi hem sevdiği tarafından hayal kırıklığına uğramanın kızgınlığı ile Perihan’a kırgınlığını bir süre rafa kaldıracaktır.

Fikret, Ferda’nın evlilik fikrine olumlu tepki vermeyince gerginlik artar. Ferda’nın baskısından gözü korkan Fikret, Perihan’dan yardım isteyecek hale gelir. Perihan, Ferda’yı Fikret’ten uzaklaştırmak için elindeki büyük kozu oynamaya karar verir. Ferda ise, Aras’ı tekrar ele geçirmek için gölde çektiği görüntüleri ortaya çıkarır.

Bu doğurltuda; Diziyi kanalın resmi internet sitesine giderek tek parça halinde full olarak izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:45
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.