Afili Aşk 10. bölüm tek parça izle! Afili Aşk son bölüm kesintisiz izle (21.08.2019)

Afili Aşk 10. bölüm izle! Kanal D ekranlarının ilgilyle takip edilen aşk dizisi Afili Aşk, 10. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Afili Aşk 10. bölüm izle. Merak edilen detaylar haberimizde...

Afili Aşk 10. bölüm tek parça izle! Afili Aşk son bölüm kesintisiz izle (21.08.2019)

Afili Aşk 10. bölüm bu akşam Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Saat 20.00'de başlayacak olan yeni bölüme dair Afili Aşk 10. bölüm fragmanı yayınlanırken, yaşanacak bomba gelişmeler de büyük heyecan yarattı. Afili Aşk 10. bölüm izle...

AFİLİ AŞK HİKAYE VE KÜNYESİ

İlk bölümü 12 Haziran 2019’da yayınlanan Afili Aşk, ekran macerasına aralıksız devam ediyor. Afili Aşk yayınlandığı ilk günden beri “Kendi gününde kendi saatinde” sloganıyla Çarşamba günleri Saat 20.00’de ekrana geliyor… 

Dizi, son zamanlarda aşk konusunda kendinden en çok bahsettiren yapımı olurken bu özelliğini hala sürdürüyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

DİZİYİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yapım:
ARC Film

Yapımcı:Fatih Enes Ömeroğlu
Yönetmen: Serdar Gözelekli

Senaryo:
Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu

Görüntü Yönetmeni:
Tahir Canlı

Sanat Yönetmeni:
Tolga Coşkuntuna

Müzik:
Aslı Demirer, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal

Oyuncular:
Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 22:01
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.