20 yaşındaki Kahramanmaraşlı İnci Ölçü nerede? Müge Anlı arıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir dosyası daha açıldı. Annesi, 20 yaşındaki İnci Ölçü kaybolduğu ve haber alınamadığı duyuruldu. Peki İnci Ölçü kimdir ve nerede? İşte detaylar...

ATV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir kayıp vaka dosyası daha açıldı. 02 Aralık Pazartesi günü Kahramanmaraş'tan İstanbul'daki dayısının yanına gitmek için yola çıkan 20 yaşındaki İnci Ölçü'den bir daha haber alınamadı. Daha önce Kahramanmaraş'ta birçok kez evden kaçtığını dile getiren annesi kızının hayatından endişe ediyor. Babası öldükten psikolokik bunalıma girdiğini öne süren anne, kızının bulunması için yardım istedi.

Kızı, annesine kendisinin evlenmek istediğini ve bir kişi bulduğunu kaydederek, 'Anne ben evlenmek istiyorum' dediği öğrenildi.

DAMAT TARAFI KIZI NİKAHSIZ İSTEDİ
Kızın annesi, "Ben nikah istedim, nikahsız kız vermem dedim. Yoğunum dediler yapamayız dediler. Ancak Kahramanmaraş'ta yaparız dediler ve geldiler. Ardından nikah için kan tahliline gittiler. Kanında mikrop çıktı. Bende kızımı vermek istemedim. dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 11:00
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.