banner232

15 Ocak 2021 Fox Ana Haber canlı izle!

15 Ocak 2021 Fox Ana Haber canlı izle! Türkiye'nin en çok takip edilen televizyon kanalları arasında yer alan FOX TV'nin akşam ana haber bültenini izlemek isteyen vatandaşlar, ''FOX TV canlı izle'' bağlantısı araştırıyor. Ana Haber Selçuk Tepeli'nin sunumuyla saat 19:00'da ekranda olacak. İşte Fox Ana Haber canlı izleme adresi ve diğer detaylar sizlerle...

15 Ocak 2021 Fox Ana Haber canlı izle!

Fatih Portakal'ın istifası ardından FOX TV Ana Haber Bülteni'ni sunan Selçuk Tepeli sunduğu haberlerle reytinglere damga vuruyor. Saat 19:00'da başlayan olan Selçuk Tepeli Ana Haber bültenini izlemek isteyen vatandaşlar için kanalın canlı izle bağlantısı ve yayın akışına dair bilgiler haberimizin içerisinde yer alıyor.

FOX ANA HABER CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

Selçuk Tepeli, 1974 yılında İstanbul ilinin Silivri ilçesinde doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını da IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı.

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Habertürk TV'de genel yayın yönetmenliği yaptı ayrıca Ceyda Karan'la Eksen adlı programı sundu ve Gün Başlıyor adlı programı da sundu. 2020 yılında ise FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal'ın görevinden ayrılması üzerine yeni sunucu aranmaya başlarken yerine Selçuk Tepeli'nin geldiği duyuruldu ve Habertürk TV'deki görevinden ayrıldı.

7 Eylül 2020'de Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber programını sunmaya başladı. Ayrıca ana haberin içinde kendine ayrılmış Selçuk Tepeli ile Bir Dakika adlı bölümü de sunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:44
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.