Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle TRT 1 canlı yayın takip ederek 54. bölümüyle 04 Ocak Salı günü televizyon ekranlarına gelecek. Ekranların reyting hükümdarı dizisi Masumlar Apartmanı son bölüm ekranlara 04 Ocak 2022 Salı günü ekranlara gelecek.

Seyirciler yeni bölümde yine ilginç maceralar görülürken ayrıntıları nakış nakış izleme konusunda Masumlar Apartmanı son bölüm izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm, Masumlar Apartmanı özeti, Masumlar Apartmanı yeni canlı izle 54. bölüm son full gibi bilgiler haberimizin devamında yer edindik.

MASUMLAR APARTMANI TRT 1 CANLI İZLE FULL HD KESİNTİSİZ TIKLAYIN

MASUMLAR APARTMANI53. BÖLÜM ÖZET

Masumlar Apartmanı dizisinin 53. bölümünde; "Safiye, Naci’nin otelden ayrıldığını öğrenir. Korku ve kızgınlık arasında gidip gelirken daha fazla dayanamaz ve gidip Naci’yle yüzleşir. Sonuç umduğu gibi olmaz ve Safiye ümitsizliğe kapılır fakat Naci’nin beklenmedik bir kararla çıkagelmesi içinde yepyeni bir umut yeşertir. Gülben’se apartmana taşınacak olmanın heyecanı içindedir. Ancak oraya taşınmasının ablasına nasıl bir engel oluşturacağından habersizdir. Sonunda taşınma günü gelir çatar. Taşınmanın ertesi günüyse Gülben büyük bir yemek vermeye karar verir. Neşeyle başladığı hazırlık hüsranla sonuçlanacakken yardımına hiç umulmadık biri yetişir. Han ve Ceylan aralarındaki sorunları görmezden gelip sadece birlikte olmanın mutluluğuna odaklanırlar. İnce bir çizgide dengede durmaya çalışırken, Han’ın çöpte karşılaştığı gizemli biri tüm dengeleri sarsacaktır." gibi izleyenleri şaşırtan olaylar yaşandı.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE TEK PARÇA FULL

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Heyecan yaratan dizi, Balat ve Beyoğlu’nda çekiliyor. Masumlar Apartmanı'nın çekildiği apartman ise Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN OYUNCULARI

 1. Ezgi Mola
 2. Merve Dizdar
 3. Birkan Sokullu
 4. Melisa Şenolsun
 5. Aslıhan Gürbüz
 6. Tansel Öngel
 7. Metin Coşkun 
 8. Esra Ruşan 
 9. Atilla Şendil 
 10. Emir Özden 
 11. Uğur Uzel 
 12. Gizem Katmer 

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM İZLE, MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Masumlar Apartmanı 54. yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Acun Ilıcalı, 31 Aralık Cuma günü yayınlanmayan Kırmızı Oda'nın ekranlara üç hafta ara verdiğini dile getirdi.

Yılbaşı arası veren dizinin 11 Ocak Salı günü yayımlanması tahmin ediliyor.