Masumiyet 3. Bölüm FULL İzle! (Tek Parça - Son Bölüm)

Yayınlandığı günden bu yana Çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Masumiyet dizisi farklı konsepti özelliği ile dikkat çekiyor.

Fox TV ekranlarında Çarşamba günleri izleyicilerle buluşmakta olan Masumiyet dizisinin 3. bölümü büyük beğeni topladı.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ünlü isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi, Fox TV ekranlarında yayın hayatına 'merhaba' dedi. Yayınlandığı saatlerde dünyanın en büyük sosyal platformu Twitter'da gündem olan dizi için "Masumiyet" etiketi altında binlerce paylaşım yapıldı.

Masumiyet 3. bölüm izle. FOX TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Masumiyet 3. bölüm full izle. Masumiyet 3. bölüm tamamı seyret. Masumiyet 3. bölüm tamamı izle. Masumiyet 3. bölüm tek parça tamamı izleyebilirsiniz.

Diziyi FOX TV'nin kendi resmi internet sitesinden keyifle izleyebilirsiniz.

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.