Yeşkin içerik üreticisi Natalie Reynolds, sosyal medya hesabında paylaştığı videoyla dikkatleri üzerine çekti. Bir markette soyunmaya başladığı anın görüntülerini paylaşan genç kadın gönderisiyle gündem oldu. Ancak videoda Natalie'den daha çok dikkat çeken biri vardı. Genç kadın yaptığı açıklamada olayın ardından mağazadan kovulduğunu söyledi.

Bir yetişkin içerik üretici olan 18 yaşındaki model Natalie Reynolds, bir marketin koridorunda soyunmaya başladığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabında paylaştı.

Sosyal medyanın sınırlarını zorladı! Bikinisinin göğüs altı dekoltesi tepkilere neden oldu Sosyal medyanın sınırlarını zorladı! Bikinisinin göğüs altı dekoltesi tepkilere neden oldu

natali1

Gönderisiyle büyük ilgi toplayan genç kadın, olaydan sonra marketten kovulduğunu iddia etti.

natali5

MARKETİN KORİDORUNDA YÜRÜDÜ

Görüntülerde göğüs dekoltesini vurgulayan ve vücudunu saran dar pembe bir tulum giymiş Natalie, tahrik edici bir şekilde kameraya bakarken, kıyafetinin askılarını yavaş yavaş gevşeterek tuvalet kağıdı koridorunda yürümeye başlıyor.

natali2

İLGİYLE İZLEDİ

Tüm bunlar olurken, arka planda çalışmakta olan bir mağaza personelinin ise durup ilgiyle genç modelin yaptıklarını izlediği görülüyor.

natali3

MAĞAZADAN KOVULDU

Her ne kadar mağazadaki insanların bu durumundan çok etkilenmediği iddia edilse de, Natalie gönderisini paylaşırken yaptığı açıklamada bu anların ardından mağazadan kovulduğunu söyledi.

natali4

ODAK O DEĞİLDİ

Tiktok'da milyonlarca takipçisi olan Natalie, paylaştığı video ile 9,9 milyon izlenmeye ulaştı. Yorum yapan takipçilerin çoğu, Natalie'den çok mağaza personelinin ifadelerine odaklandı.