Your SEO optimized title page contents

Yıldız şarkıcı Jennifer Lopez, festivale iç çamaşırsız katıldı!

50 yaşındaki Amerika'lı sanatçı Lopez, 2019 Toronto Ulsular Arası Film Festivalinde kırmızı renkli altına sütyen giymediği elbisesi ile katıldı.

Yıldız şarkıcı Jennifer Lopez, festivale iç çamaşırsız katıldı!

Dünyaca ünlü bir çok yıldızın katıldığı festivale, güzel oyuncu Dakota Johson ve Jennifer Lopez, giydikleri elbiseler ile damga vurdu. Geçen hafta gösterime giren Hustler isimli filmdeki rolü gereği direk dansı öğrenen Lopez, ilk önceleri direk dansının harika bir şey olduğunu ama öğrenince ne kadar zor bir şey olduğunu öğrendiğini söyledi.

Hustlers, Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eski bir striptiz kulübü çalışanlarının hikayesini konu ediyor. Kadınları başrollerine yerleştiren suç-komedi filmi striptiz kulübü çalışanların giriştiği bir dolandırıcılık planını işliyor. Jennifer Lopez'in ekibin liderine hayat verdiği filmin kadrosunda Lili Reinhart, Constance Wu, Julia Stiles, Cardi B, Mercedes Ruehl gibi isimler yer alıyor. Filmde striptizci olarak yer alan Jennifer Lopez danslarıyla adeta baş döndürüyor.

Kaynak: VATAN

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 14:03
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.