Yeşim Salkım'dan olay yaratacak sözler!

İki haftada iki farklı isimle anılan Deniz Seki magazin gündeminden düşmüyor. Yeşim Salkım, Seki'nin aşk hayatı hakkında yorum yaparak yeni bir kavgaya meyil verdi

Yeşim Salkım'dan olay yaratacak sözler!
banner150

İki haftada iki farklı isimle anılan Deniz Seki magazin gündeminden düşmüyor. Yeşim Salkım, Seki'nin aşk hayatı hakkında yorum yaparak yeni bir kavgaya meyil verdi.

Son iki haftada iki farklı isimle anılan şarkıcı Deniz Seki magazin dünyasında çok konuşulmuştu. 

Yeşim Salkım, Seki'nin de karışan aşk hatlarına sessiz kalmadı. Empati Ödülleri Farkındalık geccesine katılan Yeşim Salkım, Deniz Seki’nin son dönemlerde önce Murat Karabova ardından da ayrılık haberi çıktıktan birkaç gün sonra Tayfun Topal ile anılması hakkında konuştu.

Tayfun Topal’la el ele görüntülenen Deniz Seki için Salkım "Deniz şıpsevdi. Ben öyle sevmem" diyerek yeni bir kavganın fitilini ateşledi. 

Yeşim Salkım, "Murat Karabova ile bir aylık bir birliktelikleri vardı. Siz sadece bir haftasını biliyorsunuz. Deniz aşk kadını, güzel aşk şarkıları yazıyor ama aşk öyle bir günlük olmaz. O yüzden yazdığı şarkılara yakışır yaşasın biraz kendisini toparlasın. 40 yaşından sonra adama sen ne yapıyorsun derler. Madara olmaya gerek yok. El alemin dilene düşmeye gerek yok" diye de ekledi. 

Kaynak: Gecce.com 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.