Yeni imajıyla yıllar sonra ortaya çıktı

Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan, uzun bir aradan sonra yeni imajıyla ortaya çıktı. Türkücü Abdullah Polatcı, konserini izlemeye gelen Bayhan'ı sahneye davet ederek hayranlarına sürpriz yaptı

Yeni imajıyla yıllar sonra ortaya çıktı

'Türküleri sevdiren' adam olarak gönüllerde yer edinen Ahmet Polatcı, geçirdiği böbrek ameliyatından sonra doktorunu dinlemeyerek sevenlerine konser verdi. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Polatcı, Popstar'ın yıldızlarından Bayhansahneye davet ederek bir sürpriz daha yaptı.

YENİ İMAJIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Popstar yarışmasındaki tavırları ve farklı tarzıyla hafızalara kazınan Bayhan da konseri izleyenler arasında yer aldı. Yarışma bittikten sonra ortadan kaybolan şarkıcı, yeni imajıyla dikkat çekti.

MÜJDEYİ VERDİ

Polatcı'nın isteği üzerine sahneye çıkan Bayhan, şarkılarıyla geceye renk kattı. Popstar yarışmasından Firdevs ve Elena ile birlikte konserler vermeye hazırlandıklarını sevenlerine duyuran Bayhan'ın şarkılarına hayranları da hep bir ağızdan eşlik etti.
 

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.