'Yansın geceler'i söyleyen şarkıcı gözaltında

İnternet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik 29 ilde başlatılan operasyonda 'Yansın Geceler' şarkısıyla tanınan Doğan Tarda da gözaltına alındı

'Yansın geceler'i söyleyen şarkıcı gözaltında

stanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda başlatılan narkotik operasyonunda "Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom" gibi şarkıları ile adından söz ettiren Heijan adıyla tanınan Doğan Tarda da gözaltına alındı.

OPERASYONA ŞEHİT POLİSİN İSMİ VERİLDİ 

İnternet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik başlatılan operasyon çin 29 ilde aynı anda düğmeye basıldı.
Adana'da göreve giderken, kendi kullandığı motosikletle taksiye çarpıp şehit olan polis memuru Arda Can'ın ismi verildiği operasyonda 81 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

DOĞAN TARDA DA GÖZALTINDA 

Operasyonun İstanbul ayağında, Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın, Bonzai Bom gibi şarkıları seslendiren ve milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen ve Heijan adıyla tanınan Doğan Tarda da gözaltına alındı.

51 kişinin gözaltına alındığı operasyonun sürdüğü bildirildi. (Hürriyet)

DOĞAN TARDA (HEİJAN) KİMDİR? ASLEN NERELİDİR?

Doğan Tarda bir diğer adıyla Heijan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

23 yaşında olan Heijan aslen Vanlıdır. Gerçek ismi Doğan Tarda olan Heijan lise eğitimini Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesin’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimine ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde devam etmektedir.

HEİJAN NE DEMEK?

Bir televizyon kanalına konuk olan Doğan Tarda, Heijan lakabının açıklamasını şöyle yapmıştı: 

'Hei' normal anlamını taşımaktadır, 'Jan' ise zehir anlamına geldiğini belirtirken normal zehir olarak adlandırılmaktadır.

Doğan Tarda çok kısa sürede şöhreti  Youtube sayesinde yakalamıştır.

İstanbul’un Bağcılar semtinde ikamet eden Heijan yazdığı şarkılarla ilgi çekmeyi başarmış ve son olarak 2017 yılında Musti ile birlikte çıkardığı 'Yansın Geceler' şarkısı ile popüler olmuştur.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER