Usta oyuncu Umut Demirdelen yaşamını yitirdi! Umut Demirdelen kimdir?

'Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle adından söz ettiren 67 yaşındaki usta oyuncu Umut Demirdelen kahreden haber geldi. Umut Demirdelen tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Usta oyuncu Umut Demirdelen yaşamını yitirdi! Umut Demirdelen kimdir?

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle adından söz ettiren 67 yaşındaki usta oyuncu Umut Demirdelen akciğerindeki kronik rahatsızlığının nüksetmesi nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı. Usta oyuncudan kahreden haber geldi. Umut Demirdelen hayatını kaybetti! Tiyatrocu Nedim Saban, meslektaşı Umut Demirdelen ile ilgili acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Oyuncu Umut Demirdelen (67), akciğerindeki kronik rahatsızlığının nüksetmesi nedeniyle yoğum bakımda tedavi altına alınmıştı. Demirdelen'den acı haber geldi. Tiyatrocu Nedim Saban, meslektaşı Umut Demirdelen ile ilgili acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu...

UZUN SÜREDİR AKCİĞERİNDEKİ SORUN NEDENİYLE TEDAVİ GÖRÜYORDU

"Maalesef bir saat önce hayatını kaybetti. Uzun süredir akciğerindeki sorun ile mücadele ediyordu. Çok üzgünüm. Başımız sağ olsun."

UMUT DEMİRDELEN KİMDİR?
1953 doğumlu usta sanatçı, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 'Şehnaz Tango', 'Üvey Baba' gibi dizilerde rol alan Devlet Tiyatrosu oyuncusu, 'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisiyle geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.