Usta oyuncu Demet Akbağ bugün sandık başındaydı...

Ünlü oyuncu Demet Akbağ ve oğlu Ali Akbağ, yenide yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için oyunu kullanmak üzere Beşiktaş'ta bulunan Tevfik Fikret İlkokuluna geldi.

Usta oyuncu Demet Akbağ bugün sandık başındaydı...

YSK kararıyla yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Ünlü oyuncu Demet Akbağ ve oğlu Ali Akbağ oyunu kullandı.
Ünlü oyuncu Demet Akbağ ve oğlu Ali Akbağ, yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için oyunu Beşiktaş'ta kullandı. 1071 No'lu sandıkta oyunu kullanan Akbağ, ''Sık sık kullanıyoruz. Hayırlısı olsun teşekkür ederim'' diyerek okuldan ayrıldı.

''İçeride prova yapabiliyor muyuz?''

Akbağ, sandık görevlilerine ''Doğru basmak istiyorum, içeride prova yapabiliyor muyuz?'' diye sordu. Sandık görevlilerinin ''İçeride boş kağıt var'' cevabını vermesi üzerine Akbağ kabine girerek oyunu kullandı. 1071 No'lu sandıkta oyunu kullanan Demet Akbağ, ''Sık sık kullanıyoruz. Hayırlısı olsun teşekkür ederim'' diyerek okuldan ayrıldı.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.