Ünlülerin çocukları da anne-babalarını takip ediyor

Sanat dünyasının önde gelen isimlerinin çocukları anne babalarının izinde. İşte yetenekleriyle şaşırtan geleceğin starları.

Ünlülerin çocukları da anne-babalarını takip ediyor
banner150

 

Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer’in kızı Nazlı’nın baba değil, anne mesleğini seçeceği ortaya çıktı. Sah­ne To­zu ad­lı pro­je­de yer alan Aş­kın Nur Yen­gi, kı­zı Naz­lı­’nın mü­zi­ğe çok yat­kın ol­du­ğu­nu ilk kez açık­la­dı.

 

Ünlü sanatçı, 8 ya­şın­da­ki kı­zı­nın ken­di­si­ne hay­ran­lık duy­du­ğu­nu dile getirirken, “Nazlı’nın en büyük hayali, benimle birlikte sahnede şarkı söylemek” dedi.

 

STÜDYODAN ÇIKMIYOR
 


Mustafa Ceceli’nin 3 yaşındaki oğlu Arın da babasının izinden gidiyor. Müziğe meraklı olan Arın’ın en mutlu olduğu yer ise babasının stüdyosu. Ceceli, oğlunun müzik tutkusu hakkında, “Bütün enstrümanları seviyor ama  tuşlu çalgılara yatkın” dedi.

 

HAKKINI VERİRSE MÜZİSYEN OLSUN

 

Kayahan ve İpek Acar’ın 15 yaşındaki kızları Aslı Gönül de anne ve babası gibi müzik tutkunu. Aslı Gönül, çok iyi gitar çalıyor, anne ve babası gibi güzel şarkı söylüyor. Kızının ileride hakkını verirse müzisyen olmasını istediğini belirten Kayahan, “Her çocuk babasından harçlık ister o bana ‘Müzikle ilgili yeni bir şey öğretir misin’ der” diye konuştu.

 

YAMAN DOĞUŞTAN YETENEKLİ

 

Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın 7 yaşındaki oğlu Yaman da şimdiden baba mesleğinin seçeceğinin sinyalini verdi. Yaman, 1.5 yaşında klavye çalmaya başlayıp, 3 yaşında babasıyla düet yaptı. Sandal, ‘Yaman'ın müziğe ilgisi var ama müzisyen olup olmamak onun tercihi" dedi.

 

Nilüfer’in 14 yaşındaki kızı Ayşe Nazlı da müzikle ilgileniyor. Kızını destekleyen Nilüfer, Ayşe Nazlı’nın yurtdışında eğitim almasını istiyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.