Ünlü yarışmacı sevgilisini boğdu!

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen 'The Voice' yarışmasında üne kavuşan yarışmacı Jake Benson yarışmaya katıldıktan kısa süre sonra hapis cezası aldı.

Ünlü yarışmacı sevgilisini boğdu!
banner150

Türkiye dahil pek çok ülkede büyük ilgi gören yarışma formatı The Voice'un (O Ses) İngiltere versiyonunda üne kavuşan 27 yaşındaki Jake Benson sevgilisini boğmaya çalışmaktan suçlu bulundu. 1 yıl boyunca çıkan çift Kasım ayında ayrılık kararı almış ancak Benson kavga esnasında öfkeden deliye dönüp genç kadını elleriyle boğmaya çalışmıştı.

Benson'ın eski sevgilisi dava açtığı sırada "O televizyonlarda görüldüğü gibi birisi değil. Jake manipülatif ve muhtaç bir adam. Öfke problemlerini görünce ayrılmak istedim ancak beni boğmaya çalıştı" demişti.

Koçu Jennifer Hudson'ın 'yetenekli ve pazarlanabilir' olarak tanıttığı Benson ise suçlamaları reddetti ve "Bu durumla ilgili adımlar atacağım" dedi. Ünlü şarkıcı Jennifer Hudson'un takımında yer alan Benson, eski sevgilisi Sophie Lynch'e saldırmaktan suçlu bulunmasının ardından gelecek hafta cezasını çekecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.