Ünlü şarkıcı Yusuf Güney uzaya gidip geldiğini söyledi!

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, katıldığı canlı yayın programında ''Astral seyahatle uzaya gittim, geldim'' diyerek sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney uzaya gidip geldiğini söyledi!

Şarkıcı Yusuf Güney Beyaz TV'de yayınlanan 'Hayatın Rengi' programına konuk oldu. İlginç açıklamalara imza atan Güney, "Uzaya gitme hayalleriniz var mı?" şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:

"Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım..."

NASA BENDEN SONRA AÇIKLADI

Güneş Ay'ın karanlık tarafından askeri üs olduğunu da savunarak sözlerini şöyle bitirdi:

"İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı... Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgi benden sonra açıklıyor"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.