Ünlü oyuncuya bir hediye de fanlarından geldi!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’ya dünkü 28. yaş günü için hayranları çok özel bir kampanya başlattı. Güzel yıldız, fanları tarafından hazırlanan sosyal medyadaki fotoğraflarla duygulandı.

Ünlü oyuncuya bir hediye de fanlarından geldi!
banner150

Son dönemde hakkındaki yasak aşk iddialarıyla canı sıkılan Serenay Sarıkaya'ya dün 28. doğum gününde hayranları çok özel bir sürpriz yaptı. Hayvanseverliğiyle bilinen oyuncu adına hayranları, Türkiye'nin dört bir yanında sokak hayvanları için yardım kampanyası başlattı. Oyuncunun sevenleri, besledikleri kedi ve köpeklerin yanına ''Serenay Sarıkaya için'' yazılı notu bırakıp bu anı fotoğrafladı. Sosyal medya kısa sürede pek çok ilden gelen fotoğraflarla doldu taştı.

81 İLDE SEFERBERLİK

Sokaktaki can dostları besleyen Serenay Sarıkaya fanları, güzel oyuncuyu duygulandırdı. Sarıkaya'nın hayvansever hayranları, Kerem Bürsin'le üç buçuk yıllık aşkını Nisan'da bitirdikten sonra hakkındaki iddialarla keyfi kaçan oyuncuya moral oldu.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Ünlü oyuncunun sevenleri, bununla kalmadı. Sarıkaya fanları, güzel oyuncunun 1 Temmuz'daki doğum gününü sosyal medyada da kutladı. Sarıkaya'nın sevenleri önceki gece de Twitter üzerinden başlattıkları mesajlı kutlamalar ile oyuncuyu sevindirdi. Serenay Sarıkaya, kısa sürede Twitter Türkiye'nin en çok konuşulanlar listesine girdi.

Hayvansever oyuncu, hayranlarının bu anlamlı hediyesiyle duygu seline kapıldı.

Kaynak:Takvim

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.