Ünlü oyuncunun aşkı ortaya çıkınca silah çektirdi

Tuba Büyüküstün 14 gün önce Onur Saylak ile boşanmıştı. Son günlerde sevilen oyuncunun adı ünlü mekanların işletmecisi olan Umut Evirgen ile anılmaya başladı. Bu aşk dedikodularına sessiz kalan ikili dün öğle saatlerinde Emirgan'daki La Boom önünde ilk kez göründü.

Ünlü oyuncunun aşkı ortaya çıkınca silah çektirdi
banner150

Tuba Büyüksütün (35), 6 yıllık eşi Onur Saylak’tan 14 gün önce boşandı. Ayrılığın hemen ardından Büyüküstün’ün ismi ünlü mekanların işletmecisi Umut Evirgen (26) ile anılmaya başladı. Aşk dedikodularına sessiz kalan ikili, dün öğle saatlerinde Emirgan’daki La Boom önünde ilk kez görüntülendi. 
 
Fotoğraf çeken muhabiri fark eden Evirgen’in korumaları olay çıkardı. Muhabirin içinde olduğu otomobili kovalayan korumalar, Baltalimanı’nda aracın önünü keserek durdurdu. Silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Muhabir, olay sonrası Sarıyer’deki Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu. (Hürriyet)

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.