Ünlü oyuncu Damla Erşubaşı'ya şok! Fotoğrafları sildi, takibi bıraktı

Ünlü oyuncu Damla Ersubaşı'nın eşini sosyal medyadan takip etmeyi bırakması ve birlikte çekildikleri bütün fotoğrafları silmesi de iddiaları güçlendirdi.

Ünlü oyuncu Damla Erşubaşı'ya şok! Fotoğrafları sildi, takibi bıraktı
banner150

Mustafa Can Keser hamile eşi Damla Ersubaşı’yı aldattığı öne sürüldü. Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle ünlenen Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile dünya evine girmişti.

2017 yılında anne olan Ersubaşı, kızı Zehra'yı kucağına almıştı. Şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olan güzel oyuncu, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2.Sayfa' programının iddiasına göre eşinin ihanetiyle sarsıldı.'2.Sayfa'nın iddiasına göre; Mustafa Can Keser'in hamile eşi Damla Ersubaşı'yı aldattı. Keser'in gece kulübünde bir kadınla yakınlaştığı öğrenildi. Sunucuların ulaşmaya çalıştığı Damla Ersubaşı, ise sessizliğini korumaya devam ediyor.

Oyuncunun eşini sosyal medyadan takip etmeyi bırakması ve birlikte çekildikleri bütün fotoğrafları silmesi de iddiaları güçlendirdi.

Kaynak: MİLLİYET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.