Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı hamile

5 yıl önce bir klip çekiminde tanıştığı Kolombiyalı güzel Camelo Lopez ile nişanlanan ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, sürpriz bir haberle karşılaştı.

Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı hamile

Kolombiya Güzellik Kraliçesi Camelo Lopez ile nişanlanan şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın baba olacağı öğrenildi. 41 yaşındaki Soner Sarıkabadayı, 2015 yılında 'Tarifi Zor' adlı şarkısının klibinde tanıştığı 28 yaşındaki Camelo Lopez ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Sarıkabadayı, uzun süredir beraber olduğu Camelo Lopez ile geçtiğimiz şubat ayında aile arasında sade bir törenle nişanlanmıştı. Evlilik hazırlıkları yapan çiftten sürpriz bir haber geldi.

Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı Camelo Lopez'in 6 aylık hamile olduğu öğrenildi. Hamilelik haberini alan çiftin, yakın zamanda nikah masasına oturacağı ortaya çıktı. Soner Sarıkabadayı, hamile olan eşini bu süreçte rahat ettirebilmek için Sarıyer'de bahçeli bir ev tuttuğu da gelen haberler arasında

(Kaynak: Snob Magazin)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.