Your SEO optimized title page contents

Şok Tatlıses iddası! Baba mı oluyor?

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, uzun süredir model Yasemin Şefkatli ile aşk yaşıyor. Aşıkların bir fotoğrafı sonrası sosyal medya bu iddia ile çalkalandı.

Şok Tatlıses iddası! Baba mı oluyor?

Kısa bir ayrılık sonrası buzları eriten İdo Tatlıses ve sevgilisi Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz aylarda barışmıştı.

Çift, mutlu anlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çiftin paylaştıkları aşk pozlarındaki detay dikkatli gözlerden kaçmadı.

YASEMİN ŞEFKATLİ HAMİLE Mİ?

İkinci Sayfa'nın haberine göre; ikilinin geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda İdo'nun sevgilisinin karnını tutması, "Yasemin Şefkatli hamile mi?" sorusunu akıllara getirdi.
Çiftin geçtiğimiz günlerde çektiğikleri videoda Şefkatli'nin, "Uzun süredir saçımı boyatmıyorum" sözleri ise hamilelik iddialarını güçlendirdi.

"AYAKLARINI YIKARIM"

Geçtiğimiz aylarda İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli çiftine, İpek Tanrıyar'ın “Eşimin eteğini de öperim, ayağını da yıkarım” açıklaması hatırlatılmıştı.

Şefkatli, "Ben de İdo'nun ayaklarını yıkarım. Ne olacak ki?" demişti. İdo Tatlıses de sevgilisinin açıklamasının üzerine, "Ben de yıkarım" ifadelerini kullanmıştı. Çiftin bu açıklaması çok konuşulmuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sara Yolmaz
Sara Yolmaz - 3 ay Önce

Bence hamile değil çünkü Normal karnını da koyabilir hem o sözleri oda kulanabilir

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.