Şok! Küçük yarışmacı hayatını kaybetti

O Ses Çocukların minik yıldızı Nazar Nur bu sabah yaşamını yitirdi. Nazar Nur Kaya 6 gündür yoğun bakımdaydı. Hastanede yapılan yanlış iğne nedeniyle komaya giren küçük kızdan acı haber bu sabah geldi.

Şok! Küçük yarışmacı hayatını kaybetti

Müslüm filminin küçük yıldızı Şahin Kendirci, O Ses Çocuklar YarışmacıNazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Kaya'nın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu.

O Ses Çocuklar yarışmasının minik yıldızı Nazar Nur Kaya bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Nazar Nur Kaya yaklaşık 6 gün önce yapılan yanlış iğne nedeniyle komaya girmişti. Nazar Nur Kaya'nın öldüğünü  yine O Ses Çocuklar yarışmasından arkadaşı Şahin Kendirci duyurdu. Nazar Nur Kaya neden öldüğü ise iğne sonrası damarlarında oluşan deformasyon nedeniyle olduğu açıklandı. Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendircioğlu, O Ses Çocuklar yarışmasındaki arkadaşı Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.
 
ACI HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU 
Ünlü şarkı yarışması O Ses Çocuklar'ın unutulmaz isimlerinden Nazar Nur Kaya mide bulantısı şikayetiyle gittiği hastanede hemşirenin yaptığı yanlış iğne nedeniyle damarlarının zarar görmesiyle yoğun bakıma alınmıştı. 6 gün yoğun bakımda kalan Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini o dönem beraber yarıştığı arkadaşı Şahin Kendircioğlu Instagram hesabından duyurdu. 
"BU SABAH CANIM ÇOK YANIYOR"
 O Ses Çocuklar yarışmasıyla tanınan ardından "Müslüm" filmiyle büyük ses getiren Şahin Kendircioğlu, arkadaşı Nazar Nur Kaya'nın hayatını kaybettiğini "Bu sabah canım çok yanıyor. Yarışmadan arkadaşım ve can kardeşim Nazarımız bir hastane ihmali yüzünden kaybettik. Nur içinde uyu melek kız" paylaşımıyla duyurdu.

 

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.