Siyah mini elbisesiyle cenaze törenine katılan Seki'ye tepki yağdı!

Ünlülerin menajerliğini yapan Özgür Aras'ın kanser tedavisi gören teyzesi Funda Göncer hayatını kaybetti. Aras'ı acı gününde yalnız bırakmayan şarkıcı Deniz Seki'nin giydiği kıyafet ise sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Siyah mini elbisesiyle cenaze törenine katılan Seki'ye tepki yağdı!
banner150

Ünlülerin danışmanı Özgür Aras'ın kanserden vefat eden teyzesinin cenazesine katılan Deniz Seki'nin kıyafeti, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

SİYAH MİNİ ELBİSESİYLE CENAZEYE KATILDI
Siyah mini ve göğüs dekolteli bir elbise tercih eden Seki'nin kıyafeti sosyal medyada gündem oldu. Seki'nin kıyafeti cenaze töreni için uygun bulunmazken, mini ve dekolteli elbisenin üzerine başörtüsü takması ise tepkilere neden oldu.


''ORGANİZASYONU KARIŞTIRMIŞ''
Sosyal medya kullanıcıları, ''Deniz Seki keşke giyinmeseymiş, Deniz Seki organizasyonu karıştırmış, Denizcim sen olayı yanlış anlamışsın. Kafayı yarım kapatınca diğer yerleri sermiyoruz meydana mümkünse ki doğru olanı her bir yanımızı kapatıyoruz'' gibi yorumlarla Seki'ye tepki gösterdi.

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI
Aras'ı bu acı gününde iş ve magazin dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Deniz Sekiz, Yonca Evcimik, İrem Derici, Demet Akalın, Merve Özbey, Mustafa Topaloğlu ve Lider Şahin gibi isimler törene katılanlar arasında yer aldı.

Kaynak: HABER3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.