Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya, sevgilisiyle aşk dolu pozunu paylaştı

2013 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde oynadığı Çilek karakteriyle adını duyuran 23 yaşındaki Zeynep Özkaya, tatile gittiği sevgilisiyle aşk dolu bir pozunu yayınladı.

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya, sevgilisiyle aşk dolu pozunu paylaştı
banner150

Sihirli Annem dizisiyle tanındıktan sonra sosyal medya fenomenliği yapmaya başlayan ve şimdilerde Instagram'da 362 bin takipçisi bulunan Zeynep Özkaya, sevgilisi Oğulcan ile Uludağ'a tatile gitti.

TATİLDE AŞKA GELDİLER
Yoğun geçen sınav dönemini atlatan Zeynep Özkaya, arkadaşları ve sevgilisiyle gittiği tatilden eğlenceli anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Hesabını aktif olarak kullanan Özkaya, kalp emojisi koyarak sevgilisiyle pozunu paylaştı.

SEVGİLİSİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI
Geçtiğimiz sene ekim ayında sevgilisinin doğum gününü kutlayan Zeynep Özkaya paylaşımına "Birlikte daha nicelerine, iyi ki doğdun sevgilim" notunu düşmüştü. Çiftin bu pozu da günlerce sosyal medyada konuşulmuştu. İkili, aşk dolu pozlarını sık sık Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunuyor.Sihirli Annem dizisiyle ünlenen Zeynep Özkaya, sevgilisiyle aşk dolu pozunu paylaştı.

İşte o pozlardan bazıları...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.