Şeyma Subaşı dur durak bilmiyor !

Eylül de Acun Ilıcalı ile evlenecek olan Şeyma Subaşı 1 ayda 6 ülke gezerek tam 37 bin kilometre yok kat etti. Gittiği ülkelerde selfie çektiren Subaşı fotoğraflarını sosyal medya'da takipçileri ile paylaştı.

Şeyma Subaşı dur durak bilmiyor !

GÜNÜBİRLİK TATİL!

Kızı Melisa ile 1 Mayıs'ta ABD Miami'de olan Subaşı, 5 Mayıs'ta 9 bin 500 kilometre uzaklıktaki İstanbul'a gelip oradan da ayağının tozuyla Venedik'e uçtu.
6 Mayıs'ta Acun Ilıcalı ile İtalya'ya giden Şeyma Subaşı, aynı gün Yunanistan kaçamağı yaptı. 

7 Mayıs'ta İstanbul'a dönen Subaşı bu kez de 1 günlüğüne de olsa 8 Mayıs'ta İngiltere havası alıp oradan İstanbul'a geçti.
Ayın daha ilk haftasında 5 ülke gezen ünlü tasarımcının hızı, mayısın ikinci yarısında da kesilmedi.
KIZI HEP YANINDA

20 Mayıs'ta dostlarıyla İtalya'ya giden Şeyma Subaşı, burada bol bol alışveriş yaptı. İtalya seyahati sonrası İstanbul'a dönen genç anne, 3 gün sonra ise kızı Melisa ile Miami'ye uçtu.
ABD'de de boş durmayan Şeyma Subaşı, fırsat buldukça soluğu 'Survivor' yarışmasının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde aldı.

1 Haziran'da Miami'ye dönen ve halen ABD'deki evinde olan ünlü tasarımcı, 1 ay içinde 37 bin kilometre kat edip 6 ülke gezdi. Subaşı'nın seyahatleri ise "30 günde devr-i alem" dedirtti... 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 11:13
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.