Sette terör estirdi! Kapının önüne koydular

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, alkol bağımlığı nedeniyle işini kaybetti.

Sette terör estirdi! Kapının önüne koydular
banner150

Bir döneme damgasını vuran Nurseli İdiz, son olarak Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel'in başrolü paylaştığı 'Siyah İnci' dizisi için el sıkışmıştı. Çekimleri Antalya'da başlayıp Çeşme'ye taşınan dizide rol almaya hazırlanan ünlü oyuncu, önceki gün İzmir'deki tiyatro oyunu sonrası olay çıkardı.

Medyatava'nın haberine göre; 'Aşk-ı Memduh' oyunundan çıkışta morali bozuk olan İdiz, alkollüydü ve dizi ekibiyle buluşup çekimlerin yapıldığı Çeşme'ye gitti. Bu sırada ekiple kavga ettiği öne sürülen usta oyuncuyla yaşanan sorun büyüdü. Durum yapımcıya bildirildi ve benzer sorunların tekrarlama ihtimalini ortadan kaldırmak için İdiz'le çalışmama kararı alındı.

Ünlü oyuncunun yerine Neriman Uğur'la görüşüldüğü öğrenildi. Nurseli İdiz, geçmişte de dizi setlerinde aynı sorunları yaşamış, hocası Can Gürzap'la tiyatro oyununa çıkmadığı için mahkemelik olmuştu. Ancak ünlü oyuncu her defasında alkolik olmadığını, bipolar bozukluk rahatsızlığı yüzünden bütün bu olayların başına geldiğini açıklamıştı.

MedyaTava

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.