Serdar Ortaç vasiyetini sosyal medya hesabından açıkladı!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, koronavirüs şüphesiyle geçtiğimiz günlerde hastaneye gitmişti. Test sonuçları negatif çıkan Ortaç, vasiyetini sosyal medya hesabından açıkladı.

Serdar Ortaç vasiyetini sosyal medya hesabından açıkladı!
banner150

Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlayan ancak kısa bir süre sonra ayrılık kararı alan Serdar Ortaç, koronavirüs şüphesiyle geçtiğimiz günlerde hastaneye gitmişti. Test sonuçları negatif çıkan Ortaç, vasiyetini sosyal medya hesabından açıkladı.

5 sene evli kaldığı İrlandalı model Chloe Loughnan ile geçtiğimiz yıl evliliğini tek celsede bitiren şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda genç şarkıcı Seçil Gür ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Fakat geçen günlerde Instagram hesabından ayrıldıklarını duyurdu.

Korona virüs şüphesiyle gittiği hastanede test yaptırdığını ve testin negatif çıktığını söyleyen ünlü popçu, sosyal medya hesabından attığı story ile Seçil Gür'den ayrıldıklarını duyurdu. Önceki akşam evinde canlı yayın yapan Ortaç, sevenlerine vasiyetini açıkladı.

"YEĞENLERİME VE ÇALIŞANLARIMA BAKIYORUM"

Instagram üzerinden hayranlarıyla canlı sohbet gerçekleştiren popçu, çocuğu olmadığı için üzerine kayıtlı olan evlerini yeğenlerine ve çalışanlarına bırakacağını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.