Özge Ulusoydan, ‘uzuv’ çıkışı: Takılacak başka uzuv kalmadıysa…

Model ve sunucu Ulusoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisi hakkında çıkan haberleri böyle ti ye aldı.

Özge Ulusoydan,  ‘uzuv’ çıkışı: Takılacak başka uzuv kalmadıysa…
banner150

Geride bıraktığımız yaza göbek deliğiyle damga vuran ve normalden çok yukarıda olduğu yönünde haberlere konu olan Özge Ulusoy, bu haberlerin ateşi düşmeden bu defa ayaklarıyla gündeme gelmişti. Katıldığı bir ödül töreni sırasında çekilmiş fotoğrafını hesabından paylaşan Ulusoy bir takipçisinin altına yaptığı yorumla şaşkına döndü.

Ancak tıpkı göbek deliği vakasında olduğu gibi soğukkanlılığını koruyan Ulusoy hayranının yaptığı yoruma esprili bir yanıt vererek kendisiyle ne kadar barışık olduğunu ortaya koydu.

ÖZGE’DEN HODRİ MEYDAN

Özge Ulusoy hakkında yapılan bu haberlerin unutulmasını beklemek yerine bu defa kendisi bir paylaşımda bulundu ve dirseğinin fotoğrafını paylaştı.

Ulusoy, bu fotoğraf karesinin üzerine; “Bakın bu benim dirseğim, bakalım bir gariplik var mı? Ayaklar, göbek deliği, yanak derken… Takılacak başka uzuv kalmadıysa diye ara ara böyle seçenekler sunacağım. Haftaya da dizlerimi koyarım” notunu düştü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.