Özge Ulusoy'dan hayatına dair itiraflar: Her gün 50 kişi teklif ediyor

Katıldığı bir mekan açılışında yaptırdığı estetik müdahalelerden bahseden Özge Ulusoy, ''Günde 50 evlenme teklifi'' aldığını söyledi.

Özge Ulusoy'dan hayatına dair itiraflar: Her gün 50 kişi teklif ediyor

Ünlü manken Özge Ulusoy, Bağcılar’da bir güzellik merkezinin açılışına katıldı. Estetik iddialarıyla sürekli gündeme gelen Ulusoy, açıklama yaptı.

"SADECE BURNUMU YAPTIRDIM"
Merkezin açılış kurdelesini kesen model Özge Ulusoy, estetik operasyonlarıyla ilgili soruya, "Sadece burnumda estetiğim var. Botoks ve dudak dolgusu da yaptırıyorum. Onun haricinde sanıldığı gibi estetiğim yok" dedi.

"PARMAKLARIM DEFORME OLDU"
Özge Ulusoy, ayak parmaklarını ve bir dönem çok konuşulan göbek deliğini çok sevdiğini söylerken, “Balerin olduğum için ayak parmaklarım deforme. Onlara bakınca eskileri hatırlıyorum. Göbek deliğim de bir dönem çok konuşulmuştu ama ben göbek deliğimle mutluyum” diye konuştu.

Özge Ulusoy, sosyal medyayı etkili kullanmadığını söyledikten sonra bir soru üzerine, “Günde 50 evlenme teklifi aldığım doğru ama bunların hiç birini ciddiye almıyorum. Hepsi tatlı birer şaka” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.