Oyuncu Mine Tugay'ın dekolteli paylaşımı olay oldu!

Kadrosunda yer aldığı Zalim İstanbul dizisindeki performansı ile beğeni toplayan Mine Tugay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bozcaada'ya duyduğu özlemi dile getirdi. Tugay'ın kıyafetindeki dekolte ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Oyuncu Mine Tugay'ın dekolteli paylaşımı olay oldu!

Mine Tugay, özellikle son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Son derece dikkat çekici karelerle takipçilerinin karşısına çıkan Tugay, son olarak 2019 yılına 'güle güle' demek için tekme atarken görüldüğü bir fotoğrafını paylaşmıştı.
Yaptığı paylaşımlarda çekici fiziğini de zaman zaman gözler önüne seren güzel oyuncu Instagram hesabından yayınladığı son fotoğrafta güzel bir Bozcaada karesi ile takipçilerini selamladı.

DEKOLTESİNE YORUM YAĞDI

Oyuncu Mine Tugay, hesabından yaptığı bu özlem dolu Bozcaada paylaşımına çok sayıda beğeni alırken güzel oyuncunun dekoltesi de çok sayıda yorum aldı. Tugay’ın, ‘Özlenenlerde bugün; Bozcaada’ notuyla paylaştığı kareye yapılan yorumlardan en dikkat çekeni ''Manzarayı bırak, dekolteye bak!'' şeklindeki oldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.