Orhan Gencebay'ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama geldi

Orhan Gencebay'a önceki akşam göğüs ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı hastanede 3 stent takılmıştı. Usta sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Orhan Gencebay'ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama geldi

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'dan haber var. Orhan Gencebay'ın sağlık durumuyla ilgili  Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener, yaptığı açıklamada, "Hastamızın rutin sağlık kontrolleri sonrasında anjiyo yapılmasına karar verdik. Prof. Dr. Servet Öztürk tarafından yapılan anjiyoda, hastamızın iki kalp damarında darlık belirlendi ve 3 stent ile bu bölgedeki sorun giderildi. Kendisinin sağlık durumu iyi ve servisteki odasında takibi yapılıyor. En kısa sürede de taburcu edilmesi planlanıyor" ifadelerini kullandı.

"BERHUDAR OLSUNLAR"

Ünlü sanatçıyı hastane odasında ziyaret eden eski Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Ahmet Misbah Demircan, yayınladığı kareye, "İyi hamdolsun. Soranlara selamı var. 'Berhudar olsunlar' dedi" notunu yazdı.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.