Önce tartıştı sonra öpücüklere boğdu

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak sevgilisi olan Levent Dörter ile sokak ortasında tartışmaları objektiflere yansıdı.

Önce tartıştı sonra öpücüklere boğdu

Evlilik hazırlıkları yapan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak ile sevgilisi Levent Dörter’in Bebek’teki sahil gezintisinde tansiyon yükseldi.

Misafirleriyle gezintiye çıkan ikiliden Dörter, aralarında çıkan tartışmadan sonra yanından hızlı adımlarla geçen Çıtak’a, “Hanımefendiyi tanıyor musunuz? Bana ayarlar mısınız?” diyerek seslendi.

Çıtak’ın sinirlenerek “Sevgilisini bırakıp önden yürüyenlerle konuşmuyorum” diye karşılık vermesinden sonra Dörter arkadan koşarak sevgilisini öpücük yağmuruna tutsa da gönlünü alamadı.

İkili muhabirleri görünce kavgayı bıraktı. Tatlıses Prodüksiyon’dan çıkacak bir albüm hazırlığında olaN Çıtak, “İskender Paydaşla aranjeye başladık. Bu sene bizim yılımız olur. İbrahim Bey’e bittikten sonra dinleteceğim, ‘Hayır yapmayacaksın’ demez. ‘Bunlar anlamıyor, bunlar cazcı cuzcu’ diyor. İdo da beğendi. Onun da şarkısı geliyor” diye konuştu.Tatlıses’in müzikten emekli olmadığını da belirten Çıtak, “Hala bize haddimizi bildiriyor. Çok kıskanıyorum. Birileri bazen şarkılarını canlı söylüyor, ‘İn oradan, söyleme’ diyesim geliyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 14:31
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.