O fenomen gözaltı sonrası konuştu

Gözaltına alındığı iddia edilen ünlü sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu, gözaltı haberlerini yalanlayarak, "Dün hakkımda milyon tane haber basılmış, hiçbirinin doğruluk payı yoktur arkadaşlar." dedi

O fenomen gözaltı sonrası konuştu
banner150

"Örümcek korktun mu, yılan korktun mu?" videosu ile ünlenen Simge Barankoğlu gözaltına alındığını yalanlayarak, "Dün hakkımda milyon tane haber basılmış, hiçbirinin doğruluk payı yoktur arkadaşlar." dedi.

"HABERLERİ DÜZGÜN YAYINLAYIN"

Instagram hesabının hikaye bölümünden açıklamlarda bulunan Simge Barankoğlu, "Dün hakkımda milyon tane haber basılmış, hiçbirinin doğruluk payı yoktur arkadaşlar. Buradan herkese duyurulur. Ayrıca o haber basan gazetelere sesleniyorum, lütfen haberlerini düzgün yayınlayın. Güzel reklam yapmışsınız fakat yanlış." dedi.

NE OLMUŞTU?

"Örümcek korktun mu, yılan korktun mu?" videosu ile ünlenen 23 yaşındaki Simge Barankoğlu, satışı yasak olan elektronik sigaraların reklamını yaptığı için gözaltına alındığı haberleri çıkmıştı.

SİMGE BARANKOĞLU KİMDİR?

Instagram ve Youtube fenomeni olarak geçtiğimiz aylarda Yılan korktun mu?, Örümcek korktun mu? cümleleri ile 15 saniyelik video sonucunda internet dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi başaran Simge Barankoğlu 23 yaşındadır. Adnan Menderes Üniversitesi mezunu Simge Barankoğlu aslen İzmir Ödemiş'lidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.