O dizide Muhsin Yazıcıoğlu sahnesi duygulandırdı

Yoğun ilgi gören 'İsimsizler' dizisinde 'Kaymakam Fatih' ve 'dayı' katakterlerinin bindiği Helikopterin düşme sahnesi Muhsin Yazıcıoğluna ithaf edildi.

O dizide Muhsin Yazıcıoğlu sahnesi duygulandırdı

'İsimsizler' dizisi önceki gün yayınlanan son bölümü ile ara verdi. Dizinin en başında, "Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmetle anıyoruz" ifadelerine yer verildi. Ayrıca 'Kaymakam Fatih' ve 'Dayı karakterleri son sahneden helikopter kazası geçirerek teröristlerin hedefi oldu.
FATİH VE DAYI ÖLÜMLE BURUN BURUNA

2 ana karakter, helikopter kazası geçirdi. Kaza sonrası yüzleri kapalı teröristler yaralı halde yerde yatan Fatih ve Dayı karakterlerine silah doğrulttu. Sevilen dizi helikopter kazası sonrası 3 aylık bir ara verdi.
YAZICIOĞLU'NA İTHAF EDİLDİ

Seyirciyi heyecanlandıran son bölüm, Muhsin Yazıcıoğlu'na ithaf edildi. Dizinin en başında "Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmetle anıyoruz" ifadesinin yer aldığı bir görüntü ekrana geldi.
PAYLAŞIM REKORU KIRDI

Muhsin Yazıcıoğlu'na ithaf edilen sahne kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girdi. (Haberler.com)

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 14:55
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.