Mutlu evlilik diye bir şey yok!

2016’da Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Doğulu’dan evlilik tüyosu: “Mutlu evlilik diye bir şey yok. Mutlu evliliğe giden yol var...”

Mutlu evlilik diye bir şey yok!
banner150

Kadir Doğulu, Ayten Alpün’ün youtube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Çok konuşulan düğünü ve evliliği hakkında konuşan oyuncu şunları söyledi: 
Düğünümüz için 201 kişi hesapladık ve gönülden çağırdık. Benim iyime kötüme şahit olmuş insanları çağırmak istedim. Akrabaymış, değilmiş diye ayırmadım. Sülalem çok geniş. 
Kimse kırılmasın ama çoğunu çağırmadım. 
Masa masa gezmedik. ‘Bizi görmek istiyorsanız piste buyurun’ dedik. Çok memnunuz. Hayatımızın mihenk taşlarından biri oldu o gün. Böyle olacağını biz de tahmin etmedik.
l’Mutluluk sarhoşluğu’nu ben hayatımda ilk defa orada yaşadım. Çok keyifliydi. Neslihan bu konuda harika bir eş. Eşin ne demek olduğunu anladım. Böyle bir şey olacağını bilseydim evliliğin ya da onunla geçirdiğim zamanın çok daha önce tanışmak, çok daha önce evlenmek isterdim.
Ben birçok kez aşık olduğumu düşünüyordum. Ama aşk ne demekmiş onu Neslihan ile anlamış oldum. Benim insalcım tarafımı çok besleyen ve onu öne çıkartmam için destek olan bir ruh 
Neslihan.
‘Mutlu evlilik’ diye bir şey yok. Mutlu evliliğe giden yol var. Hadi evlendik, mutlu olalım… Çaba sarf etmezsen nasıl olacak bu? Eşim dediğin insanı tanımazsan nasıl olacak? Eş demek bir olabilmek demek. Teklik yok, birlik vardır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.